kõik kategooriad

Avaleht>Toode>Päästerobot

905-S
Jälgitav multifunktsionaalne kaugjuhtimispuldi robotsüsteem

Jälgitav multifunktsionaalne kaugjuhtimispuldi robotsüsteem


Päritolukoht: Gui Yang, Gui Zhou, Hiina

Tootja nimi: Jonyang

Mudelinumber: JY905-S

Certification: ISO9001: 2015; ISO14001: 2015


Küsima
Kirjeldus

Traadita kaugjuhtimispuldi takistuste kõrvaldamise sõiduk võtab kasutusele universaalse platvormi konstruktsiooni, mis võib kiiresti asendada igasugused takistuste eemaldamise ja päästevahendid. Sellel on kaevamise, kühveldamise, tõstuki, haaramise ja muude toimingute funktsioonid, samuti keskkonna tuvastamise funktsioon. See sobib helikopteritele ja transpordivahenditele, et need kiiresti tööle asuda, et viia läbi ootamatu luure- ja hädaabi. Üldine tehnoloogia on rahvusvahelisel tasemel.


Muu Nimi

Juhtmevaba kaugjuhtimispuldi tulerobot

Tulerobot

Juhtmeta kaugjuhtimispult

Teed puhastav takistussõiduk

Tee takistuste kõrvaldamise sõiduk

Multifunktsionaalne takistuste kõrvaldamise sõiduktehnilised nõuded

Töökaal

5t

Mootori võimsus

100kW

Kaugjuhtimispuldi kaugus

2km

Kiirus

3km / h

Klamber ja tõukejõud

0.8t


Rakendused

Kaugjuhtimispult, teede puhastamine, hädaabi, fvihane päästmineohtlikud kemikaalid ülekanne, nselge õnnetuste käsitlemine

konkurentsieelise

Traadita kaugjuhtimispuldiga takistuste kõrvaldamise sõiduk sobib maa -aluse ehitise kokkuvarisemise, linnatulekahju, kemikaalide lekke, tuumaõnnetuse ja muude katastroofide korral. See võib läbi viia ohtlike kemikaalide töötlemise,  kiire takistuste kõrvaldamine, keskkonna avastamine ja muud toimingud. Ja aidates tuletõrjujatel uurida tulekahju sündmuskoha olukorda, avada elukanal ja viia läbi ohtlike kemikaalide ülekandmist, et tõhusalt vältida tuletõrjujate ohvreid.

KÜSITLUS