kõik kategooriad

Avaleht>Toode>Päästerobot

908-S
JY908-S
Jälgitav suure kiirusega kaugjuhtimispuldi inseneriplatvorm
Jälgitav suure kiirusega kaugjuhtimispuldi inseneriplatvorm

Jälgitav suure kiirusega kaugjuhtimispuldi inseneriplatvorm


Päritolukoht: Gui Yang, Gui Zhou, Hiina

Tootja nimi: Jonyang

Mudelinumber: JY908-S

Certification: ISO9001: 2015; ISO14001: 2015


Küsima
Kirjeldus

This tracked high speed remote control engineering platform adopts the universal platform design, which can quickly replace all kinds of obstacle removal and rescue devices. It has the functions of digging, shoveling, forklift, gripping and other operations, as well as the function of environmental detection. It is suitable for helicopters and transport vehicles to quickly put into the work front to carry out forward surprise reconnaissance and emergency rescue. The overall technology is at the international advanced level.


Muu Nimi

High speed wireless remote control fire fighting robot

High speed emergency response robotic system

High speed wireless fire fighting robot

High speed road clearing robot

Kiire tee takistuste kõrvaldamise sõiduk

High speed multi function obstacle clearing robot

Remote control emergency response vehicle

tehnilised nõuded

Töökaal

7t

Mootori võimsus

150kW

Kaugjuhtimispuldi kaugus

2km

Kiirus

30km / h

Klamber ja tõukejõud

1.8t


Rakendused

Traadita kaugjuhtimispuldi takistuste kõrvaldamise sõiduk sobib maa -aluse ehitise kokkuvarisemise, linnatulekahju, kemikaalide lekke, tuumaõnnetuse ja muude katastroofide korral. See võib läbi viia ohtlike kemikaalide töötlemise, kiire takistuste eemaldamise, keskkonna avastamise ja muud toimingud. Ja aidata tuletõrjujatel uurida tulekahju stseeni olukorda, avada elukanal ja viia läbi ohtlike kemikaalide ülekandmist, et tõhusalt vältida tuletõrjujate ohvreid.

konkurentsieelise

BVR juhtmeta kaugjuhtimispult

Signaali parem edastamine valitakse automaatselt, et see vastaks reaalajas toimuva olukorra vajadustele. Sõiduki kohanemisvõime erinevate pinnavormidega saavutatakse tingimustel, mis tagavad 2 km juhtmevaba juhtimissignaali.


Tugev liikuvus ja paindlik juhtimine

Sõidukil on kokku viis käiku, maksimaalne kiirus üle 35 km / h. See võib kohapeal kiiresti liikuda, et teostada takistuste kõrvaldamist, keskkonnaseiret ja muid töid.


Erinevad tööseadmed

Sõiduk on varustatud kaevandamise, kühveldamise, tõstuki ja muude tööseadmetega, mis vastavad erinevate töötingimuste nõuetele.

KÜSITLUS