kõik kategooriad

Avaleht>Uudised

Jonyang läbis edukalt Hiina Annengi maastikulise tiigri kohaletoimetamise koolitusprogrammi

Aeg: 2021-10-12 Tabamused: 8

pilt

Koolitajate ja koolitatavate grupipilt programmi avamisel


Hiina Anneng Construction Groupi ostetud Jonyangi "All Terrain Tiger" roomik-maastikulise multifunktsionaalse kraanaveoki eriteenuste nõuete rakendamiseks koondas Guizhou Jonyang erinevate osakondade, sealhulgas inseneritehnoloogia uurimisinstituudi ja müügijärgsete osakondade tehnilise selgroo. teenindusosakond, montaažiosakond, et moodustada rikkaliku koolituskogemuse ja tugeva tehnilise praktikaga instruktorite meeskond, et viia 29. augustist kuni 3. septembrini 2021 läbi ühenädalane süstemaatiline koolitus China Anneng Groupi hädaolukorra päästekeskuse jaoks.


Guizhou Jonyang on täiustatud päästevarustuse tootja ja riikliku hädaabitööstuse võtmetähtsusega kontaktettevõte. See lõi "Suurte jõudude" maastikusõiduki tiigri roomiktüüpi maastikutransportööri, mis saadab Antarktika teadusekspeditsiooni meeskonda mitmeid kordi Antarktikas ekspeditsiooni läbiviimisel ja murdis esimest korda läbi kodumaise laiaulatusliku varustuse puudumise kütketest. Antarktika teaduslikul ekspeditsioonil. Jonyangi "All Terrain Tiger" roomik-maastiku multifunktsionaalne kraanaauto on ettevõtte "All Terrain Tiger" platvormi tuletatud mudel. See sobib päästetöödeks ja maavärinate järel tekkinud takistuste (nt maalihked, mudalihked ja tõkkejärved) eemaldamiseks. Seadmete mitmekülgsus, mitmel maastikul läbitavus ja töökindlus sobivad täielikult Hiina Annengiga, millel on paljude aastate inseneride päästetööde kogemus.


pilt

Teoreetilise koolituse sait


piltpilt

pilt

Veetreeningu koht


Selle tarnekoolituse sisu hõlmab kahte põhiosa: teoreetilist koolitust, mis hõlmab ATV-de põhiparameetrite, ehituse ja hüdraulika põhimõtete, töö- ja hooldusteooria, masina üldise jõudluse ja tööprotseduuride tutvustamist ning praktilist koolitust, nagu jõuallika komponentide asendamine. , hüdraulilised komponendid ja šassii käimise komponendid, lihtne rikete diagnostika ja kõrvaldamine, hooajaline hooldus ja igapäevane hooldus, samuti esi- ja tagakambri töö. Lisaks on lisandunud maa- ja veesõidupraktika Gui'ani prooviväljakul, Yangmei veehoidlas ja mujal. Sagedaste vihmaperioodidega provintsides ja tavaliste üleujutustega provintsides loodud põhjalikud nõuded linnade vettinud pääste- ja üleujutustõrje- ja päästemissioonidele on täielikult kajastanud "All Terrain Tiger" mudeli eeliseid, nagu teede kohanemisvõime ja keerulise geograafilise keskkonna läbitavus. Koolitatavad kiitsid üksmeelselt kogu masina suurepärase jõudluse eest ning esitasid konstruktiivseid arvamusi ja ettepanekuid. See koolitus võimaldas koolitatavatel omandada roomik-maastiku multifunktsionaalse kraana kasutamise, hoolduse ja remondi oskused.


pilt

Üldjuhi ja Annengi päästeteenistuse selgroo grupifoto


Tulevikus tugevdab Guizhou Jonyang veelgi koostööd Hiina Anneng Groupiga ja edendab päästetööde karjääri. ja jätkake tegelikus võitluses. Oma seadmete töökindluse ja paremuse pideva kontrollimise kaudu annab Jonyang suurema panuse kodumaisesse päästetöödesse, üleujutuste ohjamisse, katastroofide ennetamisse ja leevendamisse.