kõik kategooriad

Avaleht>Uudised

Liitumine Guizhou tuletõrje piirkondadevahelise maavärina päästetreeninguga

Aeg: 2021-04-16 Tabamused: 25

pilt

märtsil 8th-31st, 2021, Guizhou provintsi tuletõrje korraldas piirkondliku maavärina päästetreeningu Bijie osariigis Weiningis. Wumengi mägede piirkond ulatub Guizhou ja Yunnani provintside vahele, mida mõjutab Yunnan-Guizhou platoo lähedal asuv seismiline tsoon, kaldub maalihkele, prahivoolule ja muudele maavärinatest põhjustatud geoloogilistele katastroofidele. See õppus simuleeris piirkondlikku hädaolukorras maavärina olukorda ja viis läbi kogu dimensiooni piirkondadevahelise ühisoperatsiooni. Sellel oli kõige rohkem osalejaid, pikim ajakava, kõige täielikum päästetehnika kohaletoimetamise viisid ja kõige rangem saatekäsk. Guizhou tuletõrje kooperatiivina saatis Jonyang sõltumatuid uurimis- ja arendustegevuse sõidukeid, nagu roomikutüüpi maastikuauto, multifunktsionaalne traadita kaugjuhtimispuldi takistuste eemaldamise sõiduk, traadita kaugjuhtimispuldiga ekskavaator, kiire ratastega ekskavaator ja kiire ratastega multi -funktsioon Insenerisõidukid päästeõppusel osalemiseks.

                                                                            pilt                   pilt

Maavärina päästetreening keskendus peamiselt päästemeeskonna tugevdamisele  juhtimise, haldamise, suhtlemise, logistika ja koordineerimise oskused äärmuslikes tingimustes. See võib aidata parandada päästekomando professionaalseid võimeid ja veenduda, et nii päästetöötajad kui ka varustus on hädaolukordadeks kohandatud. Raskeveokite päästepataljon korraldas Jonyangi kiirabisõidukitega kolme tüüpi õppusi:

1. Eeluurimine, personali ja tarvikute transport

Roomikutüüpi maastikusõidukid saavad teha kahjustatud teedel eeluurimist ning täita personali ja varustuse transpordiülesandeid keerulistes keskkondades.

2. Kiire reageerimine ja takistuste kõrvaldamine

Maavärinate vaheperioodi jooksul võivad kiired ja kiiret manöövrit võimaldavad sõidukid esimest korda kohale jõuda, kõrvaldades takistused ja luues kanali järelpäästemeeskondadele.

3. Kaugjuhtimispult ja ohutuskaitse

Vaimukush „Elu saabub esimesena“ põhimõte, kui olukordades, nagu järellainetus või hooned varisevad, võivad kaugjuhtimispuldiga sõidukid asendada käsitsi töötamist, vähendada päästetöötajate ohvreid.

Jonyangi alarmsõidukite omadused ja eelised olid selle õppuse ajal täielikult kuvatud ja puurimise otsevoog sai Tiktokil sadu tuhandeid meeldimisi.