kõik kategooriad

Avaleht>Uudised

Jonyangi roomiksõiduk külvikuga „Emergency Duty 2021“

Aeg: 2021-05-26 Tabamused: 29

       

pilt

võib 14th, simuleeritud Hiinas Sichuani provintsis tabas 7.5-magnituudine maavärin. Tõsine hoone varing põhjustas suure hulga prahti kinni jäänud inimesi. Side- ja toiteallika katkestus, teed ja sillad on osaliselt katkenud, toimus mitu sekundaarset katastroofi ... See oli õppus „Emergency Duty 2021”, esimene suuremõppus kolme aasta jooksul alates hädaolukordade haldamise ministeeriumi loomisest, mille viis läbi Riiginõukogu maavärinatõrje peakorteri kontor, hädaolukordade haldamise ministeerium ja Sichuani provintsivalitsus.       


Üle Sichuani provintsi rajati kokku 7 puurimiskohta. Selle õppusega liitus üle 6,100 osaleja, sealhulgas riikliku tuletõrje- ja päästetööstuse, ohutustootmise, inseneri-, meditsiini-, elektri- ja sidepidamise süsteemide spetsialistid. Kohapeal kasutati 11 lennukit, osalist raudtee- ja maanteetranspordi mahtu, komandosõidukeid ja avariivarustust.


piltpilt


Riikliku hädaabitööstuse võtmeettevõttena ja Guiyangi tuletõrjesüsteemi ühendatud teenistusüksusena võttis Jonyang õppuse ajal olulise osa nii Yaani põhikohas kui ka Leshani harukeskuses. Roomikmootoriga maastiku-alarmsõidukid, kiire multifunktsionaalne ratastega insenerisõiduk, 25t traadita kaugjuhtimispuldiga ekskavaator, traadita kaugjuhtimispuldiga takistuste eemaldamise sõiduk kohustusid maetud inimeste otsingu- ja päästetöö ning isoleerima saarele kinni jäänud inimeste päästetöö Yaanis. Maastikuehituslik päästesõiduk ühendas oma jõud Guiyangi tuletõrjeametiga, mis viis Leshanis kokku varisenud hoone, maeti inimeste otsingu- ja päästetööde ning infrastruktuuri hädaolukorra hooldustöid. Samuti osales maalihke kõrvaldamise ja päästerõnga avamise projektides kiirete ratasekskavaatorite, 35t tugevdatud roomik-hüdraulilise ekskavaatori, kiire multifunktsionaalse insenerisõiduki meeskond.


piltpilt

Kuna kogu küla lagunes varemetena ja teed olid ära lõigatud, ei pääsenud päästetöötajad ega ühissõidukid sisse. Jonyang saatis kiirreageerimissõiduki ja juhtmeta kaugjuhtimispuldiga ekskavaatori takistuste eemaldamise ülesandesse, et luua hädaolukorra kanal. Siis ei ühinenud päästeametnik missiooniga, mis aitaks tagada hädaolukorras päästetööde juhtimise ja reageerimise hea aluse. Varemete lammutamise ja päästeülesande korral käitas Jonyang 25t juhtmeta kaugjuhtimispuldiga ekskavaatorit ja sisenes teiste inimeste ees vapralt päästeoperatsiooni kohale. Kokkuvarisemise äärel olevate hoonetega silmitsi seisab roomikekskavaator käe täpselt laiali ja hoidis räästa ülespoole, et kaitsta all olevaid tuletõrjujaid.


piltpilt


Traadita kaugjuhtimispuldiga takistuste eemaldamise sõiduk võttis saarel üles keskkonnaseire, patrullimise ja siseruumides kaevamise. Kui katastroofiolukord avastati, asusid roomikutüüpi maastikupäästeautod juhtima, personal ja kaubad ületasid Qingyijiangi veepiirkonna saarele ning viisid läbi päästemissiooni.

Jonyangi alarmsõidukite töökindlust testiti selles õppuses veelgi. Tulevikus on hädaolukorra päästemissioonide peamine varustus kaugjuhtimisseadmed. Jonyang jätkab katastroofide ennetamise ja hädaabiseadmete uurimis- ja arendustegevuse edendamist.